Wyzwania

Zielone Punkty Kontrolne… czekają na Twoją przygodę!

Może biegi na orientację są dla Ciebie tak naturalną częścią życia jak oddychanie, a może czytałeś o tym jedynie jako dziecko w jakiejś książce i nie sądziłeś, że serio można wybrać gubienie się w lesie z własnej woli – niezależnie od punktu widzenia, w razie gdyby kogoś naszła ochota na małą przygodę… Zielone Punkty Kontrolne czekają!

Co najlepsze – miejsca, w których można spróbować orienteeringu –  czekają na terenie całej Polski! Są darmowe. I ustawione na stałe!

Wybraliśmy się niedawno w jedno z takich miejsc, które było najbliżej nas – wydrukowaliśmy wcześniej mapę (http://www.zielonypunktkontrolny.pl), która była sprzed paru ładnych lat… wszelkie zmiany w terenie, które nastąpiły w przeciągu tego czasu były nie lada atrakcją przy próbach znajdowania kolejnych punktów 😉

Odnalezienie wszystkich miejsc na mapie wiązało się z przyjemną satysfakcją, ale co ważniejsze – było naprawdę wartościowym spędzeniem wolnego czasu. Wspólne odgadywanie dalszej drogi, przeskakiwanie strumyków, zaplątywanie się w ….., żarty, cisza i bliskość natury – sprawiły, że dla mnie był to jeden z cudowniejszych dni w tym roku.

Najczęściej tak niewiele wystarczy do szczęścia…! Wystarczy o tym pamiętać 🙂

Polecamy, pozdrawiamy!

G.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *